Hakkımızda

Şirket profili

Çevrükler Makina olarak faaliyetlerimiz; çeşitli şekil ve ebatlarda duvar bloklarının ve parke taşının üretimini yapan makina ve ekipmanlarının  imalatını gerçekleştirmektir.

Çevrükler Makina imalatının % 95 ini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Büyük makina parkı sayesinde özellikle yedek parça konusunda müşterilerine herhangi bir sıkıntı yaşatmamaktadır. İmalatında geriye kalan %5 lik kısmı, yine sektörlerinde öncü olan firlamalardan sağlamakta ve bu sayede müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Çevrükler Makinanın müşterilerine sunduğu duvar  blok üretim tesisi çözümleri plc kontrollü full otomatik, yarı otomatik ve manuel seçeneklerini içermektedir. Bu makinalar hidrolik, pinomatik, mekanik ve eleltroniğin birleştirimesiyle çalışmaktadır. Plc kontrollü tam otomatik makinaları içerisinde bulunduran tesislerde, tesiste bulunan her ünite birbirine bağlı ve bilgisayar kontrollü otomasyon sistemi ile işletilmektedir.

Çevrükler makina kendi bünyesinde yetiştirdiği teknik elemanlarıyla, tam otomatik makinalar ile işçilik maliyetlerini asgari düzeye indirmiş, insan gücüne olan bağımlılığıda en az seviyeye düşürmüştür.

 

Vizyonumuza

Sektöründeki lider imalatçılardan birisi olan Çevrükler Makina kendi içerisinde bulunan deneyimli personeli sayesinde; üstün kaliteli, uygun fiyatlı müşteri beklenti ve memnuniyetlerini tam olarak karşılayan, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimleri ile kendisini ve ürünlerini sürekli yeniler ve geliştirir.

Çevrükler makina müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak anlama ve karşılama özelliği sayesinde müşterilerine çeşitli ve özelleştirilebilir imkanlar sunmaktadır.

Her kapasiteye ve ihtiyaca uygun beton blok üretim tesisi sayesinde yatırımların en iyi ve en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

 

Kalite politikası

Çevrükler makina olarak, beton ve bims blok üretiminde mükemmelliği sağlamaktır. AR-GE çalışmalarına, müşteri fikir ve görüşlerine önem vermektir. Hedefimiz, üst seviyedeki çalışanından alt seviyedeki çalışanına kadar kaliteli ürün üretmektir.

Çevrükler makina olarak sektördeki hedefimiz mükemmeliyetçi bir üretim yakalamaktır.


Web sayfamızı ve deneyimlerimizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Web sayfamıza göz atmaya devam ederek çerez politikamızı kabul ediyorsunuz.Daha fazla bilgi için Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.